• Cvičenie pre ženy

• 20. 9. 2023
        • TABATA

Chcete urobiť niečo pre seba? Niečo pre zlepšenie svojej kondície a pre svoje zdravie? Tak neváhajte a príďte medzi nás!

Srdečne Vás pozývam na cvičebný program, ktorý je zameraný na zlepšenie celkovej kondície a vytrvalosti, spaľovanie tukov a formovanie postavy.

Čaká Vás cvičenie s vlastnou váhou, činkami, s loptami overball, expandermi , fit loptami...... cvičenie je spestrené tanečnou zumbou a dance aerobikom.

Zober si zo sebou športové oblečenie, obuv, uterák, pitie a hlavne dobrú náladu :-)

Pravidelné stretnutia : Pondelok, Streda o 18,00 hod.

Čas trvania : 60 min.

Cena: 2e/ hod.

Miesto: malá telocvičňa ZŠ ( prvý stupeň)

• Pohybové hry pre MŠ

• 20. 9. 2023
        • Hravou formou budeme  klásť dôraz na všestranný pohybový rozvoj.

Pri výbere činnosti sa bude vychádzať z možností detskej pozornosti, aby cvičenie bolo pre  deti predovšetkým zábavná hra!

Pravidelné stretnutia : Štvrtok o 15,30 hod.

Trvanie: 50 minút

Cena : 4e / mesiac

Miesto : malá telocvičňa ZŠ

• Detská atletika

• 19. 9. 2023

Hlavným cieľom činnosti krúžku je ponúknuť  deťom novú možnosť rozvoja pohybových schopností v podobe pravidelnej celoročnej športovej aktivite.

Pomocou motivačných cvičení a hier preniknú do tajov športu, spevnia a pretiahnu si celé telo a predovšetkým sa budú pohybom baviť.

Pravidelné stretnutia:

Pondelok o 14,00 hod.

Štvrtok o 14,00 hod.

Cena: 4 e / mesiac

Trvanie: 60 min.

Miesto : malá telocvičňa ZŠ ( prvý stupeň)

• Tanečno pohybová prípravka pre deti 5-6 ročné

• 18. 9. 2023
        • Tanec pre deti v predškolskom  a rannom školskom veku je zameraný najmä na rozvoj koordinácie pohybu, spoznávanie svojho tela a rozvíjanie pohybových schopností. Deti sa postupne učia základy  tanca, rozvíjajú muzikalitu a rytmiku. Rozvíjame koordináciu tela pomocou hier, rytmických a pohybových cvičení. Deti sa naučia správnemu držaniu tela, pohybovej pamäti a vzájomnému rešpektu.

Termín: Pondelok o 15,30 hod.

Cena: 4 e / mesiac

Trvanie: 60 minút

Tancujeme v malej telocvični ZŠ ( prvý stupeň)

• Vzdelávacie poukazy

• 13. 9. 2023
        • Možnosť odovzdania vzdelávacích poukazov je aj v našom zariadení!!!

Poskytovanie vzdelávacích poukazov upravuje § 4ae zákona č. 597/2003 Z. z. o financovaní základných škôl, stredných škôl a školských zariadení v znení neskorších predpisov (ďalej len "zákona") a § 9 nariadenia vlády Slovenskej republiky č. 630/2008 Z. z., ktorým sa ustanovujú podrobnosti rozpisu finančných prostriedkov zo štátneho rozpočtu pre školy a školské zariadenia v znení neskorších predpisov.

Vzdelávací poukaz reprezentuje osobitný ročný príspevok štátu na záujmové vzdelávanie pre jedného žiaka školy, v ktorej sa vzdelávanie považuje za sústavnú prípravu na povolanie.

Vzdelávacie poukazy vydávajú svojim žiakom základné školy a stredné školy najneskôr do 10. septembra príslušného kalendárneho roka a vzdelávacie poukazy prijímajú školy za školské  zariadenia, ktoré tvoria sústavu škôl a sústavu školských zariadení najneskôr do 25. septembra príslušného kalendárneho roku.

• Karate

• 5. 9. 2023

Záujmový útvar Karate má svoje pravidelné stretnutia:

Utorok o 16,30 hod.

Štvrtok o 16,30 hod.

Miesto: malá telocvičňa ZŠ

Cena : 4e/mesiac

Čas trvania: 60 minút zaciatočníci

90 min. pokročilí

• Mažoretky

• 5. 9. 2023

Pravidelné stretnutia ZÚ MAŽORETKY :

Utorok o 14,00 hod. a   Streda o 14,00 hod.

Miesto: malá telocvičňa ZŠ

Čas: 60 minút.